Reference – Světlo

Stropní svítidlo Gaudium Slim UD

Zdravá Světla jsou nejen zdravá, jsou proti únavě a depresi a jiným nemocem, ale jsou i krásná! Je to jak slunce v ordinaci! Rozjasní prostor i náladu!

MUDr. Hana Sirotková 


Stolní lampa NASLI Carmen

Lampa Carmen mi dělá zatím radost, jednak svou variabilitou nastavitelnosti, jednak možností ovládat plynule intenzitu světla. Hlavní její přednost je však její charakteristika spektra odpovídajícího dennímu světlu, které je důležité i pro mou práci fotografa a grafika, kdy potřebuji k posouzení tonalit a barevnosti právě tuto spektrální charakteristiku. Věřím, že to má i pozitivní účinek na mé zdraví. Jediný drobný problém je naučit se přesně trefit zapínač lampy, což za tmy u dotykového spínače není vždy snadné.
Jan Pohribný 

 


Osvětlení kanceláře Medea OP + lineární zářivky 

Rozdíl v osvětlenosti v našich kancelářských prostorách před výměnou a po byl velice výrazný, přesto si moje oči uvykly na změnu překvapivě rychle, prakticky během pár hodin. I ve dnech, kdy je venku jasné počasí, je velmi patrný rozdíl při práci bez světel a s nimi. Při jejich rozsvícení se cítím probuzenější, aktivnější a netrpím odpolední inklinací ke spánku, kterou obyčejně často mívám po obědě. Je také značný rozdíl mezi místností kolegů, kde jsme vyměnili pouze zářivky, a mezi mou místností, kde byla vyměněna celá světla za nové osvětlení MEDEA s difuzorem. Difuzor rozptyluje světlo na celou plochu svítidla, takže působí esteticky lépe a v místnosti je ještě jasněji. Přesto si i kolegové výměnu pouhých zářivek velice pochvalují. Za celou kancelář ACE mohu jedině doporučit.

Asahi Chemical Europe s.r.o. – Eliška Vytlačilová 


Stolní lampa Ott Lite Natural

Se stolní lampou Ott Lite Natural jsem maximálně spokojená. Donedávna jsem v zásadě žádnou lampičku nepoužívala, ale koupí této  se situace změnila, z lampičky Ott Lite jsem nadšená jak já, tak i moje děti a kolegové v práci mi ji jenom chválí :-).

Monika Fialová